Петро Порошенко вирішив переписати Roshen на свого сина

П’ятий президент України Петро Порошенко переписує свій кондитерський бізнес — корпорацію Roshen — на свого старшого сина, депутата 8 скликання Ради Олексія Порошенка.

Про це повідомляє «НВ Бізнес», посилаючись на дані державних реєстрів. Також цю інформацію виданню підтвердили у прес-службі корпорації.

Так, відповідно до даних Відкритого реєстру національних публічних діячів, станом на 6 листопада 2019 року бенефіціарним власником «Центрально-Європейської кондитерської компанії», яка є засновницею низки заводів Roshen, став Олексій Порошенко. Ці ж дані містяться і у Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб.

Олексій Порошенко став власником компанії через набуття власності над зареєстрованою у Нідерландах компанією Roshen Europe B.V., яка володіє 85% акцій «Центрально-Європейської кондитерської компанії».

«Про причини (зміни власника), то це — питання до бенефіціарів», — повідомили у прес-службі Roshen.

Водночас у низці інших компаній, що входять до корпорації Roshen, Петро Порошенко залишився бенефіціарним власником, зокрема у компанії «Рошен-Столиця», «Київська кондитерська фабрика Рошен».

Напередодні президент корпорації Roshen В’ячеслав Москалевський заявив, що компанія планує відкривати щороку по магазину у різних містах України.

«Ми щороку будемо відкривати по одному магазину в кожному місті присутності», — повідомив він.

Наразі фірмові магазини компанії присутні у 9 містах України.

Також компанія планує відкрити свої магазини у країнах, де має свої фабрики, зокрема у Латвії та Угорщині.

Раніше повідомлялось, що у 2018 році київська фабрика Roshen збільшила свій прибуток у 4 рази та загалом отримала 11,1 мільйона гривень.

Зазначимо, корпорація Roshen — один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, до складу якої входять Київська, Кременчуцька (Полтавська область) кондитерські фабрики, два виробничих майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат «Бершадь молоко» (Вінницька область), два виробничих майданчики у Липецькій області у РФ (законсервовані), Клайпедська кондитерська фабрику (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.