Петро Порошенко розповів, як перемогти пандемію COVID-19

Глава фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко впевнений, що для перемоги над пандемією коронавірусу, необхідно розподілити більше бюджетних коштів на МОЗ

П’ятий президент України і голова фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко заявив, що для надання потужного впливу в боротьбі із світовою пандемією коронавіруса COVID-19 в Україні, необхідно перерозподілити бюджет і спрямувати в галузь охорони здоров’я. Про це передає видання “Новий час”, посилаючись на самого політика, – пишуть Коментарі.

Перше, що треба перерозподілити кошти бюджету, для того щоб дати кошти МОЗ для підготовки до ударної хвилі коронавіруса в Україні. Поки він знаходиться у нас на самому початку“, – заявив Порошенко.

Також він підкреслив важливість зняття будь-яких меж і бар’єрів для отримання міжнародної допомоги з країн, де медицина більш розвинена.

Не тільки і не стільки в рамках міжнародної допомоги, а для того, щоб всі бажаючі сьогодні допомогти державі мали можливість зробити це. Створити “зелений коридор” на митниці, створити можливості по транспортуванню вантажів“, – позначив колишній гарант.

Петро Порошенко не обійшов момент недавнього звернення чинного президента Володимира Зеленського до великого бізнесу.

Я сказав кілька днів тому і можу повторити: той, хто приймає рішення, повинен вибрати між Україною і одним відомим олігархом. І приймати потрібні рішення необхідно вже зараз, ще на цьому тижні“, – резюмував народний депутат.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.