Перукарням і кав’ярням приготуватися до відкриття: документ МОЗ майже готовий

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що у Міністерстві охорони здоров’я готується перелік тимчасових протиепідеміологічних вимог до перукарень, салонів краси, господарчих магазинів, кав’ярень тощо, виконуючи які вони зможуть працювати.

Відповідний допис він розмстив у фейсбук

Карантин в Україні працює.

Введенні профілактичні та протиепідемічні заходи дали свій результат.

І як би вже не хотілось всім нам позбавитись цього карантину і коронавірусу, треба все ж таки включити тумблер терпіння. Терпіння, яке дозволить нам вийти з карантину вчасно. А не передчасно.

Зараз ми будемо чути дуже багато про вплив карантину на економіку.Але дуж

е мало ми почуємо про можливі економічні втрати від смертності, захворюваності та інвалідизації населення. Втрати, що пов’язані з недовиробництвом внутрішнього валового продукту через вибуття людини з трудової діяльності через коронавірусну хворобу. Втрати, що пов’язані з наданням медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу. І втрати, що пов’язані, ненаданням, через коронавірус, медичної допомоги тим хто її потребує.

Урядом планується пом’якшення карантину. Але за певних умов. За певних протиепідемічних, а не політичних умов!

Наразі в МОЗ ми вже фіналізуємо тимчасові вимоги щодо профілактичних заходів при здійсненні обслуговування в перукарнях та салонах краси, при торгівлі господарчими товарами, роботи кав’ярень, автомийок, адвокатських та нотаріальних послуг тощо. Плануємо опублікувати їх на вихідних щоб був час підприємцям підготуватись до відкриття.

Але завжди є але.

Ми повинні наголосити, а ви повинні це почути.

Повна відміна карантину без запровадження обгрунтованих профілактичних заходів це 120-140 тис. смертей до кінця вже цього року.Такий от прогноз отримав від Kyiv School of Economics”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.