Понеділок, 22 липня

Партія Порошенка розробила хартію про необхідність вступу до НАТО

Лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко вважає, що Євроатлантична хартія – план дій політичних сил, який прискорить вступ України до НАТО.

П’ятий президент України заявив це в зверненні на своїй сторінці у Facebook. “Події розгортаються так, що повзучий проросійський реванш стає дедалі очевиднішим. Пролунала пропозиція надати російській мові статус офіційної на Донбасі. Але торгівля мовою не принесе Україні жодних дивідендів. І не зупинить Росію. Бо Росія прийшла не по Луганськ, не по Донецьк, і навіть не по Крим”, – впенвний він.

“Головна мета реваншу – зупинити наш рух до членства в Євросоюзі та НАТО і повернути у сферу впливу Росії всю Україну, від Донбасу до Галичини. Росія розуміє, шо вступ України до цих двох союзів – це стовідсоткова гарантія миру, безпеки українців і незалежності країни. І ми це розуміємо”, – зазначив Порошенко.

З огляду на загрози, які нависли над Україною, лідер партії “Європейська солідарність” закликав патріотичні сили приєднатися до Євроатлантичної хартії.

“Саме тому “Європейська солідарність”, наші дипломати і юристи, розробили фундаментальний документ – Євроатлантичну хартію. Це і як клятва, і як присяга, і як план узгоджених дій різних політичних сил з метою прискорити вступ України до НАТО. Там – чіткі зобов’язання, які вже нікому не дозволять вильнути хвостом у разі зміни політичної кон’юнктури. Ми розраховуємо, що до хартії приєднаються інші політичні сили. Лише спільними зусиллями ми досягнемо великої мети – миру й безпеки через членство в НАТО, добробуту – через вступ до ЄС”, – зазначив Порошенко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.