Олег Винник з’явився в “мирній акції” топ-артистів РФ. ВІДЕО

Російський музичний гурт “Мир 519” випустилв відео на пісню “Всім мир” в рамах однойменного проекту, який стартував 21 вересня в РФ. Він був створений з метою “закликати людей світу до об’єднання і мирного співіснування”.

Пише Апостроф

Ролик опубліковано на YouTube-каналі колективу. У кліпі знялися багато російських зірок, серед яких є і прихильники політики президента РФ Володимира Путіна. А саме – співачка Валерія, журналіст Володимир Познер, актор Дмитро Пєвцов, композитор Ігор Крутой та інші. Поряд з ними до так званої акції за мир приєднався і український співак Олег Винник.

“Ми з тобою можливо різні, голосний ти, ми незгодні, тільки знай: час не щемітся, боги не лінуються, брати не діляться”, – співається в пісні.

Музиканти на своїй сторінці в Instagram подякували Виннику за участь в проекті.

“Шановний Олеже! Ви – улюбленець мільйонів людей як в Україні, так і в усьому світі. Для нас було величезною радістю, що в наш складний час українська естрада, у Вашій особі, підтримала наш проект. Ми раді, що Ви поділяєте наші погляди, що Музика повинна бути поза політикою. Що тільки вона може об’єднувати народи. Ми бажаємо Вам процвітання, відмінних пісень і улюбленого глядача! І ми впевнені, що дуже скоро зміниться у свідомості керівних і Росія і Україна знову стане дружніми народами! Разом ми зможемо багато! Росія любить Вас”, – сказано в пості.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.