“Народ-вбивця”: журналіст з РФ висловився про війну на Донбасі, анексію Криму та геноцид кримських татар

На думку журналіста, РФ несе загрозу безпеці та миру на планеті

Немає ніякої надії на прекрасне майбутнє Росії, немає ніякої Росії, як легітимної держави, а є імперія, яка несе загрозу безпеці та миру на планеті.

Таку думку висловив російський журналіст Олександр Тверской, який переїхав жити в Україну. Він вимагає називати речі своїми іменами. Про це Тверской написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, пише Styler.

“Я наполягаю на точності формулювань”, – зазначив він. “Немає ніякої громадянської війни в Україні, немає жодних ополченців. Є справжня війна, коли одна держава напала на іншу”, – підкреслив журналіст.

“Немає жодних українських шахтарів – є найманці, добровольці та регулярні війська з російськими паспортами на території суверенної України. Є армія вторгнення на кордоні. Так, деяким коллаборантам роздали зброю. Від цього міждержавна війна не стає громадянською – вона стає ще більш зрадливою та підлою”, – написав він.

“Немає ніякого приєднання Криму і немає в природі ніякого законного референдуму. Є анексія – силове захоплення частини території незалежної України Російською Федерацією. Є грубі порушення міжнародного права, двосторонніх договорів РФ і України та внутрішніх законів України”, – підкреслив Тверской.

“Немає ніяких братніх народів, як немає і єдиного народу. Є вільний народ України, який захищається століттями від полчища варварів з психологією рабів, грабіжників і насильників – завойовників з Росії”, – зазначив журналіст.

“Немає ніяких радісних від “приєднання” кримських татар – є геноцид нечисленного, але незламного народу, який не визнав окупантів на своїй землі”, – написав він.

“Немає ніякої надії на прекрасне майбутнє Росії, немає ніякої Росії, як легітимної держави – є імперія фашистського толку, яка несе загрозу безпеці та миру на планеті”, – вважає Тверской.

“Немає росіян друзів, немає російського ліберала, немає російської опозиції – є однорідний, божевільний, скажений, лицемірний і брехливий Рейх 21 століття. Є великодержавні шовіністи та ксенофоби різного розливу. Поголовно-однакові”, – написав журналіст.

“Світ знаходиться у великій небезпеці. Україна тримає останні рубежі – платить за це кров’ю тисяч своїх людей. Ми переможемо, якщо будемо віддавати собі звіт, що маємо справу з убогим чудовиськом, яке розростається в Сталіна, і російським народом. Народом-вбивцею. Речі своїми іменами і ніяких ілюзій. Ми повинні перемогти”, – додав Тверской.

тверской

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: