На Закарпатті перекрито черговий канал мігрантів до ЄС

мігрантиКомплексною міжвідомчою групою у складі співробітників Державної прикордонної служби України, МВС та прокуратури у результаті проведення комплексу заходів було виявлено ще один канал переміщення незаконних мігрантів.

Інформацію про його існування отримали оперативні співробітники прикордонного відомства.  В рамках оперативно-розшукових заходів для встановлення причетних осіб та маршрутів руху були залучені співробітники Західного регіонального управління, Львівського та Чопського прикордонних загонів.

Реалізуючи отриману інформацію, міжвідомча група на Закарпатті затримала 2 групи «вічних мандрівників» з Афганістану. Загалом 7 громадян. Також були затримані посібники протиправної діяльності, які перевозили мігрантів на автомобілях. Ними виявилися 2 громадян України. Вони організували доставку афганців з Львівської області в Закарпатську.

Розпочато кримінальне провадження. Правопорушення задокументовано. Наразі триває робота по виявленню решти організаторів та посібників, які причетні до каналу незаконної міграції.

Нагадаємо, що з 15 червня триває міжвідомча операція «Кордон-2015» основна мета якої, це протидія незаконній міграції. У ході операції оперативні підрозділи Держприкордонслужби спільно з іншими правоохоронними відомствами вже виявили 450 незаконних мігрантів з яких 41 – неповнолітні.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.