На в’їздах у всі області України встановлять блокпости

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації переміщення між областями взагалі обмежать

Кабінет міністрів України доповнив перелік обмежувальних заходів під час карантину, якими доручив облдержадміністраціям на межі кожної з областей облаштувати контрольно-пропускні пункти для моніторингу здоров’я пасажирів і водіїв, пише zaxid.net.

Як йдеться в опублікованій 3 квітня постанові уряду щодо посилення карантину, ОДА повинні встановити особливий режим на в’їздах і виїздах на/з території областей громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.

Також вони мають створити на в’їздах і виїздах на/з території областей контрольно-пропускні пункти, а також мають залучати для роботи в цих пунктах військовослужбовців, працівників, матеріально-технічні та транспортні засоби підприємств, установ, організацій.

У випадку погіршення епідеміологічної ситуації можливість переміщення між областями взагалі обмежать.

Серед іншого ОДА також повинні забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації, харчування та транспортування до них. У разі потреби забезпечити оперативне відкликання з очної форми навчання на заочну лікарів-інтернів для залучення до надання медичної допомоги.

Крім того влада має організувати проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, вжити заходів для обслуговування самотніх людей похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати для них належний соціальний супровід.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.