п`ятниця, 22 вересня

На Прикарпатті просто неба розгортають мобільний госпіталь через складну ситуацію з коронавірусом (фото, відео)

В Івано-Франківській області на території Богородчанської центральної районної лікарні просто неба розгортають мобільний госпіталь через складну ситуацію з коронавірусом в регіоні.

Про це повідомила пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Так, увечері 19 лютого колона медичного госпіталю ДСНС прибула на місце. Вранці 20 лютого його почали встановлювати, нині роботи тривають.

 

Рятувальники переконують, що такий госпіталь зможе вмістити 120 ліжко-місць і його укомплектують усім необхідним обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Доручення розгорнути госпіталь 19 лютого дав прем’єр.

Зазначимо, за словами головного санітарного лікаря області Руслана Савчука на Прикарпатті у сімох медзакладах завантаженість ліжок складає майже 100%. Головний санлікар України Віктор Ляшко 17 лютого наголошував, що в області до кінця тижня мають розгорнути додатково 600 ліжко-місць для пацієнтів з COVID-19.

Деталі: Аваков заявив, що сили МВС у регіоні працюють у посиленому режимі.

Ситуація з коронавірусом у регіоні

Влада визнає її доволі напруженою. У порівнянні з попереднім тижнем фіксують зростання захворюваності на 33,3%. Коефіцієнт виявлення випадків становить 38,99% (за норми в менш як 11%). Показник динаміки складає 19,6% (має бути менш як 10%).

Найбільш загрозливу ситуацію та темпи зростання кількості хворих, зокрема через потоки туристів, фіксують у Коломийському та Надвірнянському районах та в Івано-Франківську.

17 лютого регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківщини вирішила з 22 до 28 лютого посилити карантинні обмеження. 19 лютого вона також постановила встановити блокпости з медиками на кордонах деяких міст області. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.