На Черкащині проводжали в останню путь героя-прикордонника Віктора Кумановського

IMG_1433Вчора, в с. Хижня, Жашківського району, Черкаської області, майже 1000 чоловік проводжали в останню путь героя-прикордонника Навчального центру, солдата Віктора Кумановського, який віддав своє життя за Вітчизну. Віддати останню шану Герою  прийшли рідні, близькі, друзі, представники ветеранських організацій, воїнів-прикордонників, воїнів-афганців, Навчального центру ДПСУ та колишні військовослужбовці, які проходили службу разом з Віктором на Сході України.

Народився Віктор 19 лютого 1975 року, в селі Хижня, що на Черкащині.  У 1992 році закінчив Хижнянську школу. Він виріс в дружній сім’ї  та цінував дружбу, чесніть та справедливість. Саме ці якості були закладені в родині ще з малечку. Не байдужий до чужого горя прикордонник з початку цієї не проголошеної війни та до останнього подиху виконував завдання з охорони східних рубежів. Товариші згадують, що перебуваючи на передовій Віктор Анатолійович жодного разу не поскаржився на умови та завжди був оптимістом і відданим своїй справі. «Адже лише разом ми зможемо подолати ворога та захистити нашу землю від агресора»,  говорив він.

Але в один момент його життя обірвалося. 6 серпня 2014 року зведена автомобільна колона, де Віктор був водієм однієї з машин, близько 16:00 в районі населеного пункту Дякове потрапила під масовий-мінометний обстріл російсько-терористичних військ. Зі слів співслужбовців Віктор отримав поранення несумісні з життям, але тіло знайти не вдалося. З того часу він вважався військовослужбовцем, місце знаходження якого не встановлено.

У серпні 2015 року, майже рік по тому, в результаті проведеної кропіткої  роботи Державною прикордонною службою України та волонтерськими організаціями, які займаються пошуком тіл загиблих, рідним було повідомлено, що  знайдено тіло Віктора. Після проведення необхідних процедур родичам видали свідоцтво про смерть їх сина та чоловіка. У героя-прикордонника залишились батьки, брати, дружина та двоє дітей.

Але герої не вмирають! Вони житимуть в наших серцям! Герої, які стали для нас взірцем патріотизму!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.