Вівторок, 26 вересня

МВС хотіли вкрасти майже 3 млн. на автомобільних номерах

Громадські активісти та журналісти добилися розірвання договору на постачання номерних знаків для ДАІ, вартістю у більш ніж 70 млн. гривень. Після розірвання договору з маловідомою компанією, в якої навіть не було виробничих потужностей для виробництва такої продукції, та проведення відкритого та прозорого тендеру вартість виготовлення номерних знаків знизилися майже на 3 млн. гривень.

 

«Головне тепер – це притягнути до відповідальності чиновників Міністерства внутрішніх справ, які не побачили  що компанії пов’язані  та не мають жодного стосунку до виробництва автомобільних номерів», – стверджує Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції».

 

Контракт на суму понад 70 мільйонів гривень мала отримати маловідома одеська фірма “Лемодо”, яка не має потужностей для виробництва номерів і до цього займалася торгівлею зерном.

 

Нагадаємо, у сюжеті програми “Схеми” повідомлялось, що чиновники МВС обирали серед чотирьох компаній: харківського виробника номерних знаків – ТОВ “Світлофор”, який постачав свою продукцію МВС раніше; а також фірми ТОВ “Корал-Технологія”, ТОВ “Біал” і ТОВ “Лемодо”. Зокрема, власником фірми “Біал” є Ілля Батушан, який раніше був директором фірми “Лемодо”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.