п`ятниця, 21 червня

“Мой последний твит на русском”: люди масово переходять на українську через агресію Росії

Володимир Путін 21 лютого визнав так звані “республіки” бойовиків на Донбасі. Поки інші країни засуджують рішення глави держави-агресорки, користувачі інтернету теж не залишаються осторонь.

Джерело: 24 канал.

Користувачі соцмереж організували флешмоб на захист України. У твітері масово з’являється “мой последний твит на русском”.

Користувачі твітера відмовляються від дописів російською

Користувачі цієї соцмережі, які раніше дописували російською мовою, переходять на англійську та українську. Таким чином вони протестують проти “легітимізації” утворень бойовиків, а фактично введення російських військових на українську територію.

У своїх постах люди не шкодують емоційних, а часто і лайливих слів на адресу сусідньої держави-агресорки. Особливо дістається Володимиру Путіну. Є такі користувачі, що й критикують флешмоб – через його невелике значення. Проте більшість критиків сходиться на тому, що цей флешмоб варто було провести ще 8 років тому.

“Мой последний твит на русском”: скриншоти з твітера

Раніше українці організували флешмоб щодо армії

    • Зазначимо, що ще 21 лютого українці організували ще один патріотичний флешмоб у мережі. Міністерство оборони просить громадян нашої країни не поширювати фото, відео чи іншу інформацію про переміщення військ ЗСУ. У мережі влаштували флешмоб на цю тему.
    • Люди наголошують, що краще фіксувати та переміщення російських військ, якщо випадатиме така можливість. Особливо це стосується жителів окупованих територій.
 

Визнання Путіним бойовиків: коротко

  • Президент Росії Володимир Путін 21 лютого “визнав” псевдореспубліки на окупованому Донбасі.
  • Договори про так звану “співпрацю” були підписані одразу після цього з ватажками найманців.
  • Документи розраховані на 10 років і включають пункти про “спільну оборону” та розміщення військових баз.
  • Бойовики Луганська вже заявили, що претендують на всю Луганську область.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.