Мер Києва звільнив заступника, в якого знайшли підроблений диплом львівського університету

У ЛНУ ім. Івана Франка стверджують, що не видавали документа про вищу освіту Володимирові Бондаренкові

 Володимир Бондаренко

Мер Києва Віталій Кличко звільнив керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, щодо якого триває розслідування за фактом використання підроблених документів. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кличка, пише zaxid.net.

«22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями. Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення», – йдеться у повідомленні.

В КМДА заявили, що прийняття на державну службу Бондаренка здійснювалося відповідно до Закону України «Про державну службу» та відповідних підзаконних актів, які діяли на час призначення Володимира Бондаренка.

Нагадаємо, 11 травня журналісти програми «Схеми» опублікували розслідування про те, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Пізніше прокуратура повідомила, що керівнику апарату Київської міської державної адміністрації Бондаренку оголосили підозру за фактом використання завідомо підробленого документу.

Чиновника звинувачують у використанні фальшивого диплому Львівського національного університету імені Івана Франка, та сприянні у виготовленні цього підробленого документу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.