“Йдемо разом в історію”: глава УГКЦ привітав православних з Об’єднавчим собором

Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав привітав православних українців з рішенням Об’єднавчого собору створити Єдину помісну українську православну церкву та обранням предстоятелем нової церкви митрополита Епіфанія.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook керівник відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ отець Костянтин Пантелей, пише 24 канал

Він зазначив, що це особливий історичний момент для християн України.

“”Сьогодні особливий історичний момент для християн України. Дозвольте мені сердечно привітати наших братів православних із об’єднавчим Собором.

В цей історичний момент, я хочу простягнути братню руку від імені нашої Церкви до новообраного предстоятеля та до всіх православних братів, кажучи, що відтепер ми йдемо разом в історію, до єдності, до правди.

Бо від того, наскільки ми сьогодні плекаємо єдність та долаємо те, що нас роз’єднує, залежить майбутнє Церкви, народу та української вільної, незалежної, європейської держави. Попереду – багато праці”, – Блаженніший патріарх Святослав.”

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.