Вівторок, 26 вересня

Із 12 травня в Україні планують відновити автобусне й залізничне приміське та міжміське сполучення

У Мінінфраструктури готують план виходу з карантину за яким із 12 травня планують відновити автобусне й залізничне приміське та міжміське сполучення, але з дотриманням обмежень.

По це міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів у інтерв’ю «Ліга.Бізнес», пише Твоє місто.

Він додав, що відомство готує алгоритм виходу з карантину, яке має фіналізувати вподовж тижня. Його має затвердити Міністерство охорони здоров’я.

«Багато що залежить від того, які показники по поширенню вірусу ми будемо мати до 12 травня. Надалі плануємо і авіасполучення. Звичайно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію», – пояснив Криклій.

Коли можливе відновлення міжнародного авіасполучення – міністр не відповів. За його словами, у громадському транспорті будуть діяти обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця.

Раніше Владислав Криклій говорив, що про відновлення сполучення всередині країни, наприклад, окремі напрямки Інтересіті, можна робити у червні, а про авіасполучення, за словами міністра, раніше червня говорити точно не можна.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.