п`ятниця, 12 квітня

Допомога лікарям, впровадження в освіту і нові можливості: Білл Гейтс припустив, як ШІ змінить життя людей через 5 років

Американський бізнесмен і засновник корпорації “Майкрософт” Білл Гейтс вважає, що протягом найближчих 5 років технологія штучного інтелекту стане революційною для усіх жителів світу

Про це пише CNN — передає Еспресо.tv.

Білл Гейтс

Зазначається, що Гейтс не поділяє побоювань, що технологія ШІ призведе до ліквідації мільйонів робочих місць по всьому світу. Він вважає, що, як показує історія, з кожною новою технологією приходить страх, а потім нові можливості.

“Як це було з продуктивністю сільського господарства в 1900 році, люди думали: “Ей, що люди будуть робити?” Насправді було створено безліч нових речей, безліч нових категорій робочих місць, і ми живемо набагато краще, ніж коли всі займалися сільським господарством Це буде схоже на те”, – сказав Гейтс. 

В інтерв’ю CNN американський бізнесмен передбачив, що штучний інтелект полегшить життя кожної людини, зокрема, він вказав на допомогу лікарям в оформленні документів, які “є частиною роботи, яка їм не подобається, але ми можемо зробити її дуже ефективною”.

 

Бізнесмен також сказав, що поліпшення, досягнуті за допомогою ChatGPT-4 від OpenAI, були “разючими”, тому що чат може “по суті читати й писати”, а отже, це “майже як мати наставником “білого комірця”, який буде давати поради щодо здоров’я, допомагати писати код, допомагати зі зверненнями в технічну підтримку”.

За його словами, впровадження цієї технології у сферу освіти або медицини буде “просто фантастичним”.

Видання повідомляє. що компанія Microsoft уклала багатомільярдне партнерство з OpenAI. Тим часом Гейтс залишається одним із найбільших акціонерів Microsoft.

“Мета Фонду Гейтса – зробити так, щоб затримка між отриманням користі людьми в бідних країнах і отриманням її багатими країнами була дуже короткою. Зрештою, брак лікарів і вчителів набагато гостріше відчувається в Африці, ніж на Заході”, – наголосив Гейтс. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.