Ілон Маск анонсував появу перших Tesla Supercharger в Україні

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск заявив про те, що в 2019 році в Україні з’являться станції зарядки електрокарів Tesla Supercharger.

Про це він написав у своєму Twitter, передає Укрінформ.

“Більшість людей не знають, що мережа Tesla Supercharger дозволяє легко подорожувати на великі відстані по США, більшої частини Європи, Канаді та Китаї”, – написав він і додав посилання на мапу.

На карті відзначені місця заправки Superchargers. На цій карті також відзначені і дві заправки в Україні – на трасі Київ-Львів. Це одна на межі Рівненської та Львівської областей (за Бродами у стороні Києва) і друга на Житомирській окружній дорозі.

Його запитали про плани по установці заправок в Ірландії. Маск відповів, що скоро можна буде доїхати до Києва з Ірландії.

“У наступному році станції Supercharger з’єднання бути на 100% території Європи. Від Ірландії до Києва, від Норвегії до Туреччини”, – заявивши Маск.

До речі, під твітом користувачі виправили Ілона, що правильно писати Kyiv, а не Kiev, на що останній відповів “зрозумів”.

На даний твіт відреагував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Нагадаємо: 10 грудня Україну внесли до списку країн, куди можлива доставка автомобіля Tesla Model 3 за ціною 48,6 тисяч євро, з урахуванням податків і вартості доставки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.