п`ятниця, 14 червня

Укренерго поки не вводить лімітів на споживання, але просить економити

Диспетчерський центр НЕК “Укренерго” шукає шляхи покриття дефіциту в енергосистемі, який виник 22 листопада внаслідок збільшення споживання електроенергії, наразі ліміти по областях не вводять

Про це  повідомляє НЕК “Укренерго”, пише DailyLviv.com 

“В енергосистемі зафіксовано і прогнозується протягом дня дефіцит електроенергії. Причини: збільшення споживання через похолодання спричинило додаткове навантаження на електростанції. Частину енергоблоків ще відбудовують після влучань російських ракет та дронів, а відновлені не можуть нести таке ж навантаження, як до пошкодження. Диспетчерський центр «Укренерго» шукає можливості покриття дефіциту”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, як повідомила у коментарі пресслужба компанії, Укренерго наразі не доводила до областей лімітів споживання електроенергії: 

“Поки що на сьогодні диспетчерський центр лімітів до областей не доводив, і графіки вводити не планує”, – наголосили у пресслужбі.

Укренерго закликає українців ощадливо споживати електроенергію протягом доби: не вмикати одночасно потужні електропристрої, вимикати світло в порожніх приміщеннях, перенести прання на нічні години.

Зазначається, що вечірній максимум споживання електроенергії 21 листопада був на 9% вищим, ніж 14 листопада.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.