Спиртзавод у Раві-Руській продали за 31 млн грн

Фонд державного майна України (ФДМУ) продав Рава-Руський спиртовий завод за 31,7 млн грн. Торги відбулися 14 травня в електронній системі «Prozorro. Sale». Найбільшу ціну запропонувало ТОВ «Наше м’ясце». Це вже шостий державний спиртовий завод на Львівщині, який виставили на приватизацію на Львівщині.

Джерело: ZAHID.NET.

Початкова вартість заводу становила 27,7 млн грн. В аукціоні взяли участь два учасники – ТОВ «Наше м’ясце» та ТОВ «Вест Вей». Компанія «Наше м’ясце» запропонувала найвищу ціну – 31,7 млн грн, тоді як її конкурент – 27,9 млн грн. Таким чином спиртзавод продали на понад 4 млн дорожче від стартової вартості.

Загальна площа майна заводу становить 12,9 тис. м2, земельної ділянки – 13,22 га. На території розташовані адміністративні будівлі, цехи, зерно- та спиртосховища, майстерня та інші об’єкти. Згідно з умовами продажу, новий власник зобов’язаний зберегти основний профіль підприємства – виробництво ректифікованого спирту та працевлаштувати на заводі близько 60 людей. ФДМУ вже повідомив ТОВ «Наше м’ясце» про намір підписати угоду купівлі-продажу.

Згідно з даними системи YouControl, ТОВ «Наше м’ясце» зареєстроване у Львові в жовтні 2020 року та займається м’ясної продукції. Його власником є львівський підприємець Андрій Дзьоба.

Нагадаємо, Фонд держмайна у 2020 році виставив на приватизаційні аукціони об’єкти ДП «Укрспирт» під час демонополізації спиртової галузі. 1 липня 2020 року в Україні скасували монополію на виробництво спирту, проте до 1 липня 2021 року його дозволено виготовляти лише на заводах, які держава продає з аукціону.

Раніше Фонд державного майна продав на аукціонах спиртовий завод в Лопатині Радехівського району за 50 млн грн, Суходільський спиртовий завод у Бродівському районі за 60,33 млн грн, Воютицький спиртзавод у Самбірському районі – за 48 млн грн, Великолюбінський у Городоцькому районі – за 55 млн грн, а Борокський спиртовий завод, розташований у Сокальському районі, продали приватному інвесторові за 55,11 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.