Четвер, 30 листопада

IBOX вивели з українського ринку. Як тепер поповнювати картки Monobank

Національний банк України вивів із ринку IBOX банк, який володів мережею терміналів для поповнення карток Monobank. Причиною ліквідації стало порушення банком вимог законодавства. Про це повідомили в НБУ — пише Tvoemisto.tv.

«До того ж протягом останніх двох років Національний банк за результатами нагляду у сфері ПВК/ФТ за вчинені порушення застосував до Банку такі заходи впливу, як накладення штрафу, зупинення окремих видів проведених Банком операцій (двічі), відсторонення посадової особи банку від посади, письмове застереження (двічі)», – зазначили в НБУ.

Як пояснили у Monobank, оператор термінальної мережі МетаПей не приймає поповнення карток. Компанії потрібен час для укладення нової угоди з іншим банком-партнером для прийому платежів. 

«Мережа терміналів поповнення іВох приймала 12-15 млрд грн на місяць поповнення наших карт.
Як ви думаєте, скільки у нас пішло часу на план Б? Ні, не так – скільки б пішло часу на аналогічний план Б у Європі, наприклад? Думаю, оптимістично, 3-6 місяців. Ми зробили за пів дня», 
– зазначив співзасновник банку Олег Гороховський.

Відтепер поповнити картки Monobank без комісії, який працює на базі Універсал Банку, можна в касах Універсал Банку, А-Банку та Укргазбанку. Також клієнти можуть скористатися послугами поповнення через термінальні мережі EasyPay та City24.

Нагадаємо, що готівковий курс долара у банківських та небанківських обмінниках падає вже майже тиждень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.