Понеділок, 22 квітня

Екіпажі прикордонних безпілотних авіаційних комплексів розпочали практичну підготовку

У Навчальному центрі Держприкордонслужби України імені генерал-майора Ігоря Момота розпочалася практична підготовка екіпажів безпілотних авіаційних комплексів. До цього прикордонники вже пройшли теоретичний курс з використання авіаційних технічних засобів.

IMG_20170302_103424

Відповідно до плану навчання протягом березня та квітня триватиме підготовка екіпажів. Нині вона розпочалася з перевірки та обслуговування безпілотних авіаційних комплексів. Далі прикордонники проведуть тренувальні польоти в межах навчального полігону та бойове злагодження.

Оператори відпрацюють техніку  пілотування безпілотних авіаційних комплексів, а також тактику повітряної розвідки в день та вночі. Відмітимо, що практична підготовка проходитиме з використанням 6 безпілотних авіаційних комплексів «Spectator-M», а це загалом 18 БПЛА. Нагадаємо, їх в кінці минулого року військовослужбовцям Державної прикордонної служби України вручив Президент України Петро Порошенко.

Також зазначимо, що для удосконалення системи охорони кордону та виконання більшого спектру завданьвикористання безпілотників вкрай необхідно. Лише минулого року завдяки використанню БПЛА, що вже є на озброєнні в охоронців кордону, було зафіксовано 25 правопорушень і, як результат, затримано 27 порушників, виявлено 10 ящиків (5,2 тисяч пачок) сигарет, 6 одиниць маломірних плавзасобів та вилучено 1 мотоблок.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.