Вівторок, 7 квітня

Дружина прем’єра Ізраїлю викинула хліб і сіль і вчинила скандал на літаку до Києва. ВІДЕО

Дружина прем’єра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу Сара під час офіційного візиту в Україну викинула хліб та сіль, якими їх зустрічала українська сторона в аеропорту.

Деталі: Як видно з відео, ізраїльських гостей вітали троє дівчат в національних костюмах та з короваєм.

Нетаньягу відламав шматок хліба і з’їв. Потім він відламав ще один шматок і підніс дружині до рота. Сара Нетаньягу взяла хліб у руку, але не з’їла, а покришила на землю.  

Дружині ізраїльського прем’єр-міністра Сарі Нетаньягу не сподобалося поведінка екіпажу літака під час польоту до Києва.

Про це повідомляє Українська Правда

Посміхаючись, вона пішла далі і прийняла букет квітів від української сторони.

Зустрічав гостей мер Києва Віталій Кличко.

Також деякі ЗМІ повідомляли, що Сара Нетаньягу нібито влаштувала перепалку з екіпажом літака під час польоту до Києва через те, що її не привітали належним чином під час посадки.

Зазначалося, що дружина прем’єра нібито навіть хотіла потрапити в кабіну пілотів, але її не пустили. У результаті командир борту нібито знову привітав родину Нетаньягу на борту незадовго до посадки.

ЗМІ повідомляють, що дружина Нетаньягу не вперше стає учасницею скандалів.

Як зазначається, дружині голови уряду не сподобалося, що командир корабля не привітав її на борту літака належним чином.

Згідно з повідомленням, інцидент трапився в ніч на понеділок, 19 серпня, в літаку «Ель-Аль», в якому глава уряду Біньямін Нетаньягу прямував до Києва. Сара Нетаніягу, яка супроводжує свого чоловіка під час візиту, дорікнула командиру корабля за те, що той не привітав її належним чином при посадці в лайнер. 

Дружина прем’єра намагалася потрапити в кабіну пілотів, але їй це не вдалося, що ще дужче розлютило жінку. Тому за 45 хвилин до посадки в Києві командир корабля знову вітав подружжя Нетаніягу на борту. 

Як виявилося, капітан літака привітав дружину політика і перед злетом, але, скоріш за все, вона цього не почула, тому, власне, і виникла незручна ситуація.  Під час другої спроби на імені дружини Нетаніягу акцентували: «Бажаємо главі уряду і його дружині, пані Сарі Нетаньягу, вдалого візиту». 

У канцелярії прем’єр-міністра пояснили, що трапилося непорозуміння, але все негайно виправили і далі політ проходив у звичному режимі. В авіакомпанії повідомили, що подружжя Нетаньягу постійно користуються їхніми послугами під час візитів. 

«Ми були раді прийняти на борту нашого літака прем’єр-міністра і його дружину під час польоту до Києва», – йдеться в офіційній реакції.

Однак, ще один інцидент трапився і після прильоту подружжя. Після того, як прем’єр-міністр та його дружина спустилися з літака в Києві, їх вітали три дівчини в традиційних українських строях і з короваєм хліба і сіллю. Глава уряду, вже знайомий з цим ритуалом, відламав шматочок хліба, вмочив в сіль і надкусив. Після цього він передав скибочку дружині Сарі, але та кинула його на підлогу.