Державну прикордонну службу України відвідали представники Федеральної поліції ФРН

Сьогодні в Києві відбулась зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка з начальником управління міжнародних зв’язків Президії Федеральної поліції ФРН Бодо Капінгом. Під час заходу основна увага приділялася питанням двостороннього співробітництва.

У ході зустрічі Василь Серватюк та Бодо Капінг обговорили план заходів на 2016-2018 роки, стан співпраці та зупинилися на перспективах подальшого співробітництва. Велику увагу було приділено питанням обміну інформацією і паспортного контролю, особливо вивченню біометричної складової. Окремо учасники заходу відмітили питання реформування прикордонної служби. В цьому контексті вони обговорили стратегію розвитку Держприкордонслужби та наголошували на важливості підготовки персоналу прикордонного відомства.

Іноземна делегація висловила своє задоволення існуючим рівнем співробітництва та зазначила, що і надалі Федеральна поліція ФРН буде підтримувати Держприкордонслужбу України в її прагненнях до розвитку.

Візит у відповідь на рівні керівництва Державної прикордонної служби України на запрошення Президії Федеральної поліції ФРН відбудеться наприкінці вересня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: