ДахаБраха у Києві

Увесь світ від них у захваті, а ми пишаємось, що вони – українці. Незрівнянний гурт ДахаБраха з самого початку існування гурту підкорює своєю музикою найбільші світові музичні фестивалі. У 2014 році американський музичий журнал “Rolling Stone” назвав наш гурт найкращим проривом Bonnaroo Music and Arts Festival. А з виступами на території України гурту ДахаБраха можна тут: https://dakhabrakha.ticketsbox.com/

Свої витоки гурт бере з проекту Влада Троїцького “Україна містична”, головним завданням якого було створення дивовижних і навіть казкових театральних історій про Україну. А мета проекту – викликати цікавість та жагу до пізнання нашого минулого у сучасного слухача та глядача.

Влад Троїцький розумів, що сама по собі автентична пісня не охопить велику аудиторію. Потрібно було шукати шляхи заманювання та приваблювання до українського фольклору. І рішення знайшлось – зробити певний симбіоз між тим, що подобається і тим, що хочеш популяризувати. Геніальне рішення!

Саме так з’являється етно-хаос гурт ДахаБраха, які автентичну українську пісню поєднують з елементами хіп-хопу, джазу, мінімал, блюзу. 

Творчість цього гурту з одного боку дійсно хаос – шматки етносу переплітаються з іншими музичними направленнями. А з іншого – безмежний Космос зі своєю гармонією, яка не потребує пояснень. Слухаючи виступи ДахаБраха, ніби поринаєш у якийсь інший світ, де минуле стає теперішнім, бо межі між цими поняттями зникають.

У грудні гурт планує виступити на одному з найбільших концертних майданчиків Києва – Палаці Спорту. Це буде дійсно щось неймовірне! Така велика зала обов’язково стане мультиформатною. Особисто від себе гурт обіцяє багато сюрпризів. А вони, повірте, розуміються на цьому і готові дивувати вас щоразу!

Придбати електронні квитки на шоу ДахаБраха можна, перейшовши за посиланням: https://kiev.ticketsbox.com/daabraa/. Не втрачайте свого шансу почути те, що вражає своєю оригінальність увесь світ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.