“Чаша переповнена. Пружинка стиснулась”. Сергій Притула не рекомендує владі застосовувати силу проти людей біля Лук’янівського СІЗО

Популярний актор і шоумен застеріг президента Зеленського від різких рухів проти тих, хто протестує проти судового рішення щодо ексберкутівців, причетних до розстрілів на Інститутській 20 лютого 2019 року

“Чаша переповнена. Пружинка стиснулась. Максимально не рекомендую владі застосовувати силу проти людей, які збираються на Лук’янівці. Ви самі створили собі цей клопіт. Небажанням чути і небажанням пояснювати логіку своїх кроків. Застосування сили може розпочати такі процеси, яких не хоче ніхто в нашій країні. А в сусідній – чекають з великим нетерпінням”.

Так вважає телеведучий і шоумен Сергій Притула.

“Сьогодні без вироку суду “беркутівців”, які на очах усього світу вбивали українців у центрі столиці, включають в список на обмін. Ну, тут вже – “бульк”!

Зараз до Лук’янівського СІЗО підтягуються сотні людей, щоб заблокувати можливість вивезення і подальшого обміну “беркутів”. Серед цих людей немає жодного, хто б не хотів повернення наших полонених додому. Але всі вони хочуть розуміти, за яким принципом і хто формує списки на обмін? Чому не відбувається обіцяний обмін «всіх на всіх»? Чому в списки на обмін включили людей, яким навіть вирок не винесли? Згідно якої норми закону? Як ГПУ збирається завершувати справу Небесної Сотні, якщо єдину ниточку – стрільців ми віддаємо путіну?”, – написав Притула на своїй сторінці у Facebook.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.