Понеділок, 27 травня

“Буде наука!” Водій з BlaBlaCar висадив пасажирку вночі через конфлікт з приводу Росії

Між пасажиркою та водієм виник словесний конфлікт з приводу Росії та України

Водій популярного сервісу BlaBlaCar, який існує для спільних поїздок до потрібного місця, висадив киянку Дарину Буру у Нікополі вночі. Про це постраждала написала на своїй сторінці у Facebook.

“Мене тут трохи бомбить історія з блаблакаром досі. Я ж написала скаргу на цього **лана, який посеред ночі в Нікополі висадив. Підтримка блаблакара максимум, що змогла зробити, – повідомити йому, що така поведінка є неприйнятною. І опублікувати мій відгук про поїздку. Той х*р звісно ж теж написав: “Боронь Аллах від таких попутників”, – розповіла дівчина.

Вона пояснила, що конфлікт виник через різне ставлення до Росії та України: “Коротко історія в тому, що чувак вважає, що Порошенко зробив у 2013 році військовий переворот в країні, і Росія прийшла нас захищати. А до цього ми жили в мирі та злагоді, і партнерських стосунках. Тільки військові з Західної України поперлися вбивати людей на Сході…”.

Дівчина також зазначила, що водій на її коментар відповів: “Буде наука!”. “Якщо раптом до вас приїде чорна Honda Acura з жирним водієм, якого звуть Максим – посилайте його так далеко, щоб він не повернувся звідти!” – додала киянка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.