Білорусь, ймовірно, готується до війни проти України, – брифінг Генштабу ЗСУ

У Білорусі триває набір до підрозділів тероборони, а влада запровадила смертну кару для військовослужбовців та чиновників.

Цілком можливо, що такі дії Лукашенка є одним з кроків в межах підготовки участі у війні проти України. Водночас імовірність проведення наступальної операції з території Білорусі залишається низькою.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов, інформує Цензор.НЕТ.

громоваступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов

аступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов

“Ймовірність проведення наступальної операції з території Білорусі залишається низькою. Водночас прикордонний державний комітет Білорусі до 1 березня 2023 року продовжив обмеження на в’їзд та перебування громадян у прикордонній смузі, в районах Гомельської області, що межує з Київською та Чернігівською областями України”, – зазначив він.

Також за наявними даними у прикордонних з Україною районах Брестської області, минулого тижня тривав процес вступу добровольців до підрозділів територіальної оборони, розповів Громов.

“Під час проводження бесід, кандидатам доводять, що у разі провадження у країни воєнного стану, їм буде видано зброю та амуніцію, а їх основним завданням буде охорона та оборона громад у складі сформованих підрозділів територіальної оборони”, – додав він. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.