Понеділок, 22 липня

Загартовані піхотинці на передовій оборони Маріуполя (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кожен день перемир’я військовослужбовці Збройних Сил України, які обороняють Маріупольський напрямок, намагаються використовувати з максимальною користю. Покращення інженерних споруд, обслуговування бойової техніки та зброї. А головне навчання та введення в стрій військовослужбовців, що поповнюють ряди досвідчених солдат.

Тепер вже не на словах, а на ділі в життя впроваджується принцип «поле-академія солдата».  Бо по міжнародних законах жодна битва не буде вважатись виграною, доки солдат-переможець не ступить на звільнену від ворога землю. Зауважте – саме солдат. За рік проведення антитерористичної операції можна констатувати просто шалений прогрес всіх родів і видів Збройних Сил України. Та найбільших змін зазнала власне піхота. За рекордні терміни були змінені однострої. Переглянуті системи захисту. Зокрема бійці отримали сучасні бронежилети та каски. Поступово замінюється застаріле радянське озброєння. А головне змінилось ставлення людей до військовослужбовців. І власне – ставлення військовослужбовців до виконання своїх обов’язків.  Зріст патріотизму викликав і зріст професійної підготовки. До війська прийшли ті люди, які бажають покращувати обороноздатність не за вимушеним призовом, а за покликом свого серця.

Зараз  Маріупольський плацдарм охороняють тисячі піхотинців. На сьогоднішній день це професіональні військовослужбовці, які досконало володіють всіма тонкощами тактики сучасного бою. Більшість з них отримали особисту підготовку в запеклих боях на гарячих напрямках сектору. Інші – в наполегливих навчаннях.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.