За ініціативи військових з СЦКК на Донбасі з’явилась «Алея Відродження» (фоторепортаж)

Днями, у невеликому шахтарському містечку Соледар, що поблизу Бахмута на Донеччині, військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують обов’язки у складі Спільного центру з координації та контролю за припиненням вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, разом із школярами та небайдужими представниками міської громади упорядкували територію майбутнього парку.

У закладеній нещодавно зоні відпочинку «Парк шахтарської слави» з’явилась алея, яка отримала назву «Алея Відродження». Поруч із саджанцями фруктових дерев солдати та офіцери української групи СЦКК  дбайливо висадили понад 20 пірамідальних тополь, як живий символ відродження українського Донбасу після військового лихоліття.

Робота знайшлась усім: хтось активно вимахував лопатою, хтось – носив воду для поливу та підв’язував молоді деревця. Кожен доклав зусиль, щоби додати краси місту. За якихось півтори-дві години уздовж асфальтованої доріжки, яка веде до новобудов, виструнчились молоді тополі.

– Дерево, як символ життя. Воно постійно тягнеться до сонця, зростає для краси та радості. От і ми хотіли подарувати громаді міста алею гарних дерев, які б росли на радість добрим людям, що тут живуть і будуть жити. – говорить один з офіцерів СЦКК підполковник Віктор Чепур.

До слова, помічницею у підполковника Віктора Чепура була найменша учасниця акції – учениця 1-го класу місцевої школи Асія. Дівчинка старанно тримала саджанець і допомагала підливати його водою.

Відзначимо, для того, щоби допомогти військовим зробити добру справу, учні місцевих шкіл, навіть, зібрались разом посеред осінніх канікул.

– Зараз парк поки ще не оформився, бо ми ж садили його весною. Та уявляємо, що за декілька років, коли дерева підростуть, тут буде гарно, – кажуть дівчата Оксана та Юлія, учениці 10 класу.

Зі слів міського голови Соледара Юрій Товстокоренко, військовослужбовці СЦКК беруть активну участь у житті місцевої громади. Воїни ЗС України є частими гостями у місцевих навчальних закладах, допомагають громаді у проведенні масових заходів. Та й те, що вони поруч, каже міський голова, обнадіює.

Керівник української групи СЦКК генерал-майор Борис Кременецький, який разом із підлеглими брав участь у створенні алеї, висловив сподівання, що із часом ця територія перетвориться на улюблене місце відпочинку соледарців.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.