Верховна Рада сьогодні не на жарт злякала ДНРівців

 днр прапор під ногамиУхвалення сьогодні, 12 травня, парламентом України у першому читанні закону, що дозволяє іноземним військовослужбовцям укладати контракти з Міністерством оборони України, викликало паніку в таборі “ополченців”.

“Українське керівництво цим законом не просто легалізує присутність іноземних приватних військових компаній в зоні” АТО “, але й забезпечує прикриття для дій окремих підрозділів регулярних військ країн НАТО у конфлікті на Донбасі”, вказують в так званому “Міноборони ДНР”.

Наводяться також дані “розвідки ЗС ДНР”, згідно з якими “на території Донбасу вже присутні підрозділи ЗС США, Канади, Польщі, Грузії та інших іноземних держав”.
Загалом, перелякалися ДНРівці не на жарт. Адже якщо Україна ще й введе військовий стан, закон про який також був сьогодні прийнятий ВР, справи для “республік” можуть стати зовсім сумні. Втім, сумні наслідки чекають і ті українські регіони, де це положення введуть.

Що ж до найманців, то про них би ДНРівцям помовчати. В оприлюднених сьогодні даних доповіді загиблого російського опозиціонера Бориса Нємцова є маса підтверджень того, що левову частку орди “ополченців” складають саме найманці, в основному з Росії, Чечні, Бурятії тощо.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.