Ватажок «днр» Олександр Захарченко зaгинув від вибуху в окупованому Донецьку

574
захарченко кобзон

Ватажок та тeрорист самоназваної «днр» Олександр Захарченко зaгинув унаслідок вибуху в центрі окупованого Донецька.

Про це одразу повідомили два інформаційних агентства — «Интерфакс» та ТАСС. Також цю інформацію Громадському підтвердили джерела «Нової газети» в оточенні Захарченка.

За словами джерел видання, унаслідок вибуху двоє охоронців дістали поранення, а сам Захарченко зaгинув. Так званий «міністр доходів і зборів» самоназваної «ДНР» Олександр Тимофєєв також дістав поранення унаслідок вибyхy в ресторані у центрі Донецька.

Як повідомляли інформаційні ресурси бойовиків, вибух стався в ресторані «Сепар».

Олександр Захарченко пoмер у лікарні. Про це повідомляє російський пропагандистський ресурс Лайф, посилаючись на свої джерела. Рани виявилися смертельними. У місті, згідно з даними бойовиків, через зaгибель Захарченка запровадили додаткові заходи безпеки.

Псевдоправоохоронні органи “ДНР” ніби затримали “українських диверсантів”, яких підозрюють в замаху Захарченка. Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на джерело в “силових структурах” Донецька.

Таку інформацію Громадському підтвердила речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська.

«Так, за нашою інформацією це відповідає дійсності. Ми це можемо констатувати», — сказала Гітлянська. За її словами, щодо Захарченка в Україні є багато кримінальних проваджень, в тому числі — він є фігурантом великої справи про створення терористичної організації.

«Але також є багато інших проваджень, яких я не пригадаю зараз», — додала речниця СБУ.

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивcтвом в окупованому Донецьку ватажка самоназваної «днр» Олександра Захарченка нібито стоїть «київський режим». Про це повідомляє російське інформаційне агентство «РИА Новости». Росія також вважає це тeрактом.

«Відомство закликало міжнародну спільноту вимагати неупередженого розслідування цього вбивcтва і проконтролювати його проведення», —заявила представниця МЗС РФ Марія Захарова.