Понеділок, 25 вересня

В зоні АТО на хабарі затримали прикордонника (відео)

Державна прикордонна служба України активно проводить заходи щодо запобігання та протидії корупційним проявам серед персоналу відомства. Ця робота здійснюється у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами.

Зокрема, вчора на одному з контрольних постів в Донецькій області співробітниками внутрішньої безпеки Держприкордонслужби спільно з представниками УСБУ в Донецькій області та військовою прокуратурою Донецького гарнізону «на гарячому» було затримано прикордонника. Затримали його у ході реалізації оперативних заходів у рамках кримінального провадження щодо вимагання та отримання неправомірної вигоди, що мало систематичний характер. Правоохоронцями було задокументовано багатоепізодичність отримання неправомірної вигоди у розмірі 8000 гривень.

Під час затримання військовослужбовця у нього знайшли кошти у розмірі 2500 гривень оброблених люмінесцентною речовиною. Сліди речовини також присутні на руках та кишенях одягу затриманого.

Встановлено, що неправомірну вигоду він отримав за сприяння у пропуску через контрольний пост вантажного автомобіля з продуктами харчування.

Такі дії неприпустимі особливо на лінії зіткнення. Державна прикордонна служба України та інші правоохоронні органи й надалі будуть приділяти особливу увагу та здійснювати відповідні заходи реагування на злочини.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.