У Вінниці 22-річний хлопець одружився з 80-річною щоб не йти до армії

У Вінниці 22-річний хлопець одружився із 80-річною бабусею і одразу поніс довідку до міського комісаріату — аби засвідчити, що не може проходити строкову службу

шлюб

У Вінниці молодий хлопець одружився із 80-річною жінкою з інвалідністю, щоб не йти до армії. Про це повідомляє “Вiнниця.info”.

Хлопця призвали на строкову службу до ЗСУ, 25 жовтня він повинен був з’явитися у військкомат. Але вже 31 жовтня він розписався з пенсіонеркою, і відразу після весілля хлопець з батьком прийшли у міський комісаріат. 22-річний новоспечений чоловік 80-річної бабусі приніс у військкомат довідку, що його дружина є інвалідом і потребує догляду.

“Ст. 32 Сімейного кодексу передбачено, що у разі загрози життю або… Ну, вагітність тут не передбачено, звичайно. Керівник має право скорочувати терміни на підставі пред’явлених документів”, — розповіла виданню виконуюча обов’язки Вінницького міського РАЦСУ Богдана Липа-Паскопос.

Вона додала, що у комісаріаті вважають шлюб фіктивним і будуть звертатися в суд.

Військовий комісар Вінницького ОМВК Міноборони Олександр Данилюк зазначив, що найбільше його вразила поведінка батька призовника — той особисто прийшов до військкомату і заявив, що син “в армію не піде, тому що він одружений, у нього дружина — інвалід першої групи”.

Батько хлопця заявив журналістам, що він “радий своїй невістці і весіллю сина”, а молодята зараз “мешкають десь у Нью-Йорку”.

Нагадаємо, що в Україні з 1 жовтня розпочалася осіння призовна кампанія на строкову військову службу. На одного призовника держава буде витрачати майже 3,3 тис. грн, а загалом ця призовна кампанія обійдеться у 34,4 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.