Понеділок, 22 липня

У результаті вогневого протистояння прикордонники двічі відбили штурм терористів

Протягом доби незаконні збройні формування значно збільшили кількість обстрілів місць спільного несення служби прикордонних підрозділів та ЗСУ, в тому числі групи бойовиків двічі намагалися штурмувати український блокпост.

Вчора російські найманці суттєво активізували вогонь по блокпосту «Мар’їнка». Спочатку бойовики з напрямку н.п. Олександрівка, що на непідконтрольній території, обстрілювали блокпост з мінометів. Провівши мінометний вогонь група бойовиків застосовуючи стрілецьку зброю спробувала наблизитися до місця несення служби українських військових та вийшли на відстань до 50 метрів. У відповідь українськими захисниками був відкритий вогонь на ураження, що змусило ворога відступити. Під час відбиття атаки також застосовувалися і гранати. За деякий час ворог знову спробував штурмувати блокпост.  20 нападників з лісосмуги, яка знаходиться неподалік, намагалися скрито підібратися до позицій військовослужбовців. Захисники блокпосту зі стрілецької зброї та гранатометів відкрили по нападникам вогонь та змусили їх відступити. Загалом протягом вчорашнього дня терористи ще три рази обстрілювали даний блокпост, а починаючи з 22.00 періодично почали вести вогонь з мінометів.

Крім того, протягом доби терористи з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї вели вогонь по блокпостам «Золоте» та «Майорськ». Ще два рази вони намагалися уразити прикордонні наряди , які несли службу неподалік лінії розмежування. Під час вогневих протистоянь ніхто з українських військових не постраждав.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.