У Путіна похвалили розведення військ в Золотому

424
танк війна війська солдати військова агресія військовий стан

Помічник президента РФ Владислав Сурков висловив задоволення початком розведення сил і засобів в Золотому-4 на Донбасі, повідомляє російське агентство ТАСС.

“Гарна новина. На ділянці в Золотому сторони обмінялися сигналами про готовність до розведення сил.

Якщо все вийде в Золотому, потрібно відразу приступити до аналогічних процедур в Петровському. Після чого, не втрачаючи темпу, почати підготовку до “нормандського саміту”, – мовив Сурков.

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що процес розведення сил і засобів у Золотому стартував у вівторок, 29 жовтня.

В цей же день, 29 жовтня, в штабі ООС повідомили, що бойовики “5 разів здійснили обстріли з великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів, АГС та стрілецької зброї в 5-ти кілометровій зоні біля ділянки розведення №2 (Золоте-4)”.

Пізніше у штабі ООС підтвердили, що розведення розведення сил і засобів у Золотому-4 розпочалось.

Ввечері 28 жовтня з’явилася інформація про обстріл позиції добровольців у Золотому зі стрілецької зброї.

Згідно з Мінськими домовленостями, розведення сил і засобів на лінії розмежування може бути здійснено лише після дотримання режиму припинення вогню протягом 7 діб.

За даними штабу ООС, українською стороною вжито усіх необхідних заходів для того, щоб відведення сил і засобів не послабило оборонних можливостей українських підрозділів на визначеній ділянці лінії розмежування.

До слова, Розведення сил у Петровському і Золотому одна з умов для проведення саміту “нормандської четвірки”.