Слідчі показали, як досліджують крах малайзійського Боїнга ФОТО

боингМіжнародна слідча група сьогодні опублікувала електронний бюлетень з даними про хід розслідування катастрофи рейсу MH17 на Донбасі в 2014 році. Остаточні висновки слідчих будуть оприлюднені восени.

Минулого тижня документ був направлений родичам жертв авіакатастрофи.

На голландській авіабазі Гілз-Рейен експерти збирають по частинах фюзеляж літака, що розбився. Вони також намагаються знайти уламки ракети, якою, імовірно, був збитий літак.

боинг1Слідча група отримала в минулому році зразки грунту в районі катастрофи літака, а також з усіх місць, з яких, імовірно, міг бути здійснений запуск ракети.

Хімічний аналіз повинен встановити, чи підходять ці зразки для використання в якості речових доказів. Частинки заліза, виявлені в ході пошуку, відрізняються від поверхневої корозії, і, швидше за все, не належать літаку. Ці частинки направили для аналізу. Слідчі також провели технічний аналіз телефонної мережі і веж стільникового зв’язку в регіоні Донбасу, проте дозволу на доступ до подібних об’єктів на території, підконтрольній бойовикам  їм отримати не вдалося, – йдеться в звіті.

боинг2Також слідчі отримали зразок ракети «Бук», який вони розібрали, щоб зрозуміти, з чого вона складається.

Нагадаємо, 13 жовтня минулого року Рада безпеки Нідерландів оприлюднила фінальний звіт , в якому йдеться про ймовірні причини катастрофи MH17. За висновками експертів, літак Boeing-777 авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» був збитий над Донецькою областю в липні 2014 року ракетою, запущеною зенітно-ракетним комплексом «Бук».

У катастрофі не було тих, хто вижив. Загинули 283 пасажири і 15 членів екіпажу, в тому числі 80 дітей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.