Ситуація в зоні АТО станом на 23 липня 2015 року

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО 

 

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Російські найманці 4 рази вели вогонь по блокпостам, на яких несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Тричі вони обстрілювали з напрямку н.п. Олександрівка блокпост «Мар’їнка». Терористи використовували стрілецьку зброю та міномети. Ще один раз бандити з АГС відкривали вогонь по блокпосту «Золоте». Постраждалих серед українських військових не має.

Терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксовано політ 8 безпілотників. Крім того, на Сумщині прикордонний наряд від відділу «Свеса» зафіксував проліт БПЛА, який незаконно перетнув державний кордон з Росії в Україну та повернувся зворотно. Про даний випадок поінформовано підрозділи ЗСУ.

В контрольному пункті «Бугас» прикордонні наряди затримали 2 громадян Росії, які прямували з непідконтрольної території. При проходженні контролю перепусток у них не виявилося. Під час фільтраційних заходів з’ясувалося, що вони потрапили на територію України через тимчасово непрацюючі пункти пропуску «Новоазовськ» та «Успенка». Наразі їх передали співробітникам міліції для встановлення всіх обставин.

Продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів вздовж лінії розмежування. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами було затримано 8 транспортних засобів. Автівки перевозили близько 10 тонн продуктів харчування та овочів. Належних документів на вантажі не було, крім того автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Бугас» прослідували 4 транспортні засоби з гуманітарними вантажами. Зокрема автівки перевозили 80 тонн продуктів харчування. Вантажі перевозили для жителів Донецької області від благодійної організації «Людина в біді».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: