Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО станом на 28 листопада 2016 року

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду/виїзду залишається динамічною. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.

Протягом вчорашнього дня у порівнянні з попереднім відмічається певне зменшення пасажиропотоку в контрольних пунктах «Новотроїцьке» і «Георгіївка», а через КПВВ «Зайцеве» навпаки прослідувала більша громадян.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» -7700 осіб та 1280 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 3900 осіб та 1030 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 8320 осіб та 1400 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 3040 осіб та 620 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2580 осіб.

Сьогодні зранку у порівняні з попередньою добою дещо зменшилася кількість транспортних засобів, які очікували у КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування. Зокрема, черга  на в’їзд з неконтрольованої території склала 50 та 200 автівок відповідно, а на виїзд – 200 та 130. Крім того на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 300 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території була відсутня. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» спостерігалося незначна кількість автомобілів – на в’їзд 80 та 25 на виїзд, які очікували на оформлення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.