Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО станом на 19 грудня 2015 року

Обстановка в контрольних пунктах в’їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб та транспортних засобів, залишається динамічною. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

Загальний пасажиро-транспортний потік залишився на рівні попередньої доби. Аби забезпечити належне та оперативне оформлення громадян на кілька годин продовжувався термін роботи окремих контрольних пунктів в’їзду/виїзду.

Загалом учора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 7207 осіб та 1126 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 3155 осіб та 918 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 8705 осіб та 2678 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 2714 осіб та 548 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2790 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Мар’їнка» в напрямку виїзду на неконтрольовану територію очікувало на оформлення 400 та 250 автівок відповідно. Черга в зворотному напрямку складала 200 транспортних засобів на «Зайцеве», а на КПВВ «Мар’їнка» – відсутня. На контрольному пункті в’їзду/виїзду «Новотроїцьке» 40 транспортних засобів очікувало на в’їзд з неконтрольованої території та 80 автівок на виїзд, а на КПВВ «Гнутове» очікувало 80 автомобілів на в’їзд та 30 транспортних засобів на виїзд.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.