Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО станом на 16 грудня 2015 року

Протягом вчорашнього дня в контрольних пунктах в’їзду-виїзду відмічається збільшення пасажирського та транспортного потоку, особливо це зафіксовано по «Новотроїцькому». Крім того, через відкритий вчора контрольний пункт «Мар’їнка» прослідувало на 1 тисячу осіб та майже 300 автівок більше, ніж за попередню добу через «Георгіївку», яка функціонувала до цього на даному напрямку.

Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі. Аби не допустити виникнення проблемних питань та стабілізувати ситуацію прикордонники вживають всіх вичерпних заходів.

Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 7180 осіб та 1100 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 3125 осіб та 900 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 9265 осіб та 2560 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 3055 осіб та 635 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2310 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Мар’їнка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд до неконтрольованої території очікувало 350 та 150 автівок відповідно. В напрямку в`їзду знаходилося 300 та 100 транспортних засобів. На контрольному пункті «Новотроїцьке» на виїзд очікувало 30 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 15  автомобілів. На контрольному пункті в’їду-виїзду «Гнутове» 50 автомобілів перебували в напрямку в’їзду, а черга на виїзд відсутня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.