п`ятниця, 22 вересня

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Зайцеве», «Мар`їнка», «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Станично-Луганське» минулої доби був динамічним. Загалом лінію розмежування перетнуло 31,3 тисяч осіб та 5 тисячі транспортних засобів.

Учора у зв’язку обстрілом позицій українських військових було призупинено пропускні операції у КПВВ «Мар`їнка». Терористами вели вогонь із н.п. Олександрівка, що на непідконтрольній території.  З метою недопущення втрат серед мирних жителів та персоналу Держприкордонслужби було прийнято рішення про завершення роботи контрольного пункту о 18 год 30 хв.

Наразі контрольні пункти працюють в штатному режимі, окрім КПВВ «Золоте».

Всього через КПВВ прослідувало:

«Зайцеве» – 8070 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Мар`їнка» – 5725  осіб та 1090 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7085 осіб та 1630  транспортних засобів;

«Гнутове» – 4585 осіб та 1145 транспортних засобів;

«Станично-Луганське» – 5890 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через КПВВ «Зайцеве» знаходилося 20 та 420 транспортних засобів, які рухалися на в’їзд та виїзд відповідно. У «Мар’їнці» на в’їзд з неконтрольованої території прямувало 350 транспортних засобів, а в напрямку виїзду 300. А у КПВВ «Новотроїцьке» на оформлення очікували 150 та 100 автівок, які прямували на в’їзд та виїзд відповідно. В «Гнутовому» черг не було.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.