Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО

Обстановка в контрольних пунктах в’їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб та транспортних засобів, залишається динамічною. За добу відмічалось незначне збільшення пасажиропотоку на окремих напрямах, однак прикордонниками вживаються всі вичерпні заходи з метою стабілізації ситуації. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 6698 осіб та 1449 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» – 2825 осіб та 839 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 5520 осіб та 1893 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 1809 осіб та 428 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 2333 осіб.

Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 100 та 70 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території, а на в’їзд 200 та 150 відповідно. Менші черги автівок спостерігаються на КПВВ «Новотроїцьке» 10 транспортних засобів  на в’їзд з неконтрольованої території. На виїзд на КПВВ «Гнутове» очікувало 80 транспортних засобів на виїзд та 10 автівок на в’їзд відповідно.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.