Понеділок, 22 липня

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО станом на 8 січня 2016 року

Обстановка в контрольних пунктах в’їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб та транспортних засобів за минулу добу характеризувалась значним зменшенням              пасажиро-транспортного потоку на усіх напрямках. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» – 2744 особи та 678 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» – 1980 осіб та 608 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» – 2124 особи та 681 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» – 635 осіб та 230 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» – 1130 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування в КПВВ «Зайцеве» очікувало близько 50 транспортних засобів,  які слідували на в’їзд з неконтрольованої території та виїзд відповідно. На КПВВ «Мар’їнка» перебувало 45 автівок на в’їзд та 30 транспортних засобів на виїзд відповідно. Перед контрольним пунктом «Новотроїцьке» черга з 70 та 30 автомобілів на в’їзд та виїзд. На «Гнутовому» черги на в’їзд та виїзд не було.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.