Ситуація на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 8 серпня 2015 року

Підрозділи Держприкордонслужби здійснюють охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями. Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається напруженою.

Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню. З напрямку н.п. Олександрівка, що на непідконтрольній території, з мінометів, АГС та стрілецької зброї терористи вели вогонь по блокпосту «Марїнка», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. По позиціям українських військових було випущено близько 50 мін та 150 пострілів з АГС. Захисники блокпосту відкривали вогонь у відповідь. Крім того бандити з мінометів обстрілювали блокпост «Майорське». Серед українських військових постраждалих не має.

Загалом в межах Донецької та Луганської областей прикордонні наряди та підрозділи ЗСУ зафіксували політ 8 безпілотників, які російські найманці використовувати для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

У контрольному пункті в’їзду/виїзду «Бугас» прикордонники зупинили 3 громадян України. Двоє з них під час перетину лінії розмежування не мали перепусток, а інший при собі мав 2 підроблені перепустки. Наразі громадян передали співробітникам міліції для з’ясування обставин.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, які діють в зоні проведення АТО, затримано 2 транспортні засоби. Автівки перевозили без належних документів більше 2 тонн продуктів харчування вартістю 100 тисяч гривень. Крім того, вони намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Зайцеве» прослідував 1 вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем. Транспортний засіб перевозив більше 14 тонн продуктів харчування від благодійного фонду «Слов’янське серце» жителям Донецької та Луганської областей

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.