Понеділок, 22 липня

Ситуація на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 3 жовтня 2015 року (відео)

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 4транспортних засобів.

Зокрема, в районі населених пунктів Георгіївка та Щербинівка  прикордонний наряд затримав два автомобілі з вантажами майже 500 літрів алкогольної продукції та тютюнових виробів, які слідували на територію підконтрольну бойовикам без належних документів.

Також учора прикордонники під час здійснення перевірочних заходів на контрольному посту «Березове» виявили приховані майже 250 тисяч гривень. Двоє жителів Макіївки намагалися перевезти їх приховавши під капотом автомобіля «Ауді», на якому вони слідували. По даному факту поінформовано компетентні органи. Знайдені кошти вилучені встановленим порядком. Дані транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Також в районі населеного Гірськ  зведена мобільна група затримала автомобіль з вантажем вугільного шламу, який слідував з неконтрольованої території в об’їзд контрольного пункту в’їзду/виїзду «Зайцеве». Належних документів на вантаж у водія не було. Даний транспортний засіб передано співробітникам МВС для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Бугас» прослідували 12 вантажних автомобілів з вантажами гуманітарного призначення від Міжнародного комітету «Червоний Хрест». Автомобілі на непідконтрольну територію перевозили продукти харчування. Більше 200 тонн гуманітарних вантажів призначені для жителів Донецької області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.