Ситуація на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 15 вересня 2015 року

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, на яких несуть службу військовослужбовці Держприкордонслужби  України, не було.

Крім того, вчора в Луганській та Донецькій областях прикордонні наряди не фіксували польотів безпілотників, які бойовики використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових.

Учора ввечері в районі контрольного поста «Березове» прикордонники затримали чоловіка у військовій формі з ознаками приналежності до незаконних збройних формувань, який слідував легковим автомобілем «Тойота» з території, що тимчасово контролюється бойовиками. У ході попередніх перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що затриманий громадянин Російської Федерації прибув на Донбас із Якутії. Крім того він повідомив, що певний час перебував у складі одного з підрозділів терористичних формувань.

Вздовж лінії розмежування тривають заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. В районі н.п. Гнутове зведена мобільна група затримала автомобіль з вантажем м’ясної продукції на суму понад 30 тисяч гривень без належних документів, який слідував поза контрольним пунктом в’їзду/виїзду на територію, що тимчасово контролюється незаконними збройними формуваннями.

Наразі транспортний засіб з товаром передано компетентним органам для прийняття правового рішення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.