Ситуація на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 1 жовтня 2015 року

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

На лінії розмежування прикордонними нарядами польоти безпілотників, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, не зафіксовано.

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду прикордонники виявили 3 осіб, які перетнули державний кордон через закриті пункти пропуску в Донецькій області. Наразі їх передали співробітникам міліції.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. За добу було затримано 1 транспортний засіб. Автівку в районі н.п. Райгородка зупинила зведена мобільна група, що діє в зоні АТО. Автомобілем на тимчасово неконтрольовану територію в об’їзд контрольних пунктів везли вантаж лісу на 11 тисяч гривень. Транспортний засіб передали в МВС для прийняття правового рішення.

Крім того, в контрольному пункті «Зайцеве» прикордонники в конструктивних особливостях салону однієї з автівок виявили приховані товари. Керував даним автомобілем «Форд» наш співвітчизник. Чоловік намагався приховати 1 тисячу карток поповнення рахунку мобільних операторів на загальну суму 31 тисяча гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.