Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 31 грудня 2015 року

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

В районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів, які використовуються незаконними збройними формуваннями для здійснення повітряної розвідки, не фіксувалися. На адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом прикордонні наряди спостерігали польоти 2 вертольотів Мі-8. Вони рухалися вздовж над територією АР Крим. Поінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

Продовжуються заходи направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів через лінію розмежування. Зокрема, на контрольному посту «Верхньоторецьке» прикордонний наряд затримав автомобіль з вантажем квітів. 900 одиниць товару на 11 тисяч гривень везли в об’їзд КПВВ «Зайцеве» до неконтрольованої території.

Крім того, в контрольному пункті «Мар’їнка» зведеною мобільною групою були зупинені 2 легкові автомобілі, які також перевозили квіти та комп’ютерну техніку. Загальна кільтість товару вартістю понад 120 тисяч гривень становила 4,6 тисяч одиниць. На «Зайцевому» перевіряючи оперативну інформацію прикордонники разом з представниками фіскальної служби затримали «Фольксваген» під керуванням громадянина України. В конструктивних порожнинах автомобіля були виявлені 19 мобільних телефонів різних марок, 3 банківські картки та майже 165 тисяч гривень. Чоловік слідував на непідконтрольну територію. А через КПВВ «Лисичанськ» намагались переправити майже 50 блоків сигарет. Тютюнові вироби віз з неконтрольованої території наш співвітчизник. Наразі сигарети марки «Фест» білоруського виробництва вилучені.

Всі товари та вантажі передані представникам фіскальної служби та зведених мобільних груп для прийняття правового рішення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.