Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 22 жовтня 2015 року

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів не було. Також на лінії розмежування прикордонними нарядами польоти безпілотників, які незаконні збройні формування використовують для здійснення повітряної розвідки місць дислокації українських військових, не зафіксовано.

В контрольному пункті «Лисичанськ» прикордонний наряд виявив громадянина України, який перебуває у розшуку. Чоловік прямував на неконтрольовану територію. Під час контролю правоохоронці з’ясували, що наш співвітчизник за даними МВС розшукується за ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Наразі затриманого передали співробітникам УМВС України в Луганській області.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. За добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами, що діють в зоні АТО було затримано 4 транспортні засоби.

Зокрема, мобільними групами в районі н.п. Врубівка та Щербинівка були затримані 2 автомобілі з вантажем одягу, взуття, годинників та будматеріалів вартістю 130 тисяч гривень. Автівки слідувавли без належних документів в об’їзд контрольних пунктів «Лисичанськ» та «Зайцеве» на неконтрольовану територію. Ще один транспортний засіб був зупинений поблизу н.п. Верхньоторецьке. Він віз агрохімічні засоби на 75 тисяч гривень. При цьому автомобіль намагався оминути контрольний пункт «Георгіївка», що був на його шляху. Крім того, автівку з мясом вартістю більше 30 тисяч гривень прикордонний наряд затримав в районі н.п. Солодке. Він також прямував в об’їзд «Георгіївки». В даний час всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідували 11 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Червоного Хреста. Автівки везли 220 тонн продуктів харчування для жителів Донецької області.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.