Понеділок, 22 липня

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО станом на 21 жовтня 2015 року

Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, контрольних пунктів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

На лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями  прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не фіксувалися.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними наряди та зведеними мобільними групами затримано 8 транспортних засобів.

Так, зведеними мобільними групами в районі н.п. Золоте був затриманий автомобіль з вантажем взуття. Крім того, в цьому ж районі зупинили і українця з побутовою хімією. Вартість вилучених товарів становить більше 30 тисяч гривень. Ще 2 автівки правоохоронці зупинили поблизу Цукоріно та контрольного пункту «Георгіївка». Ними перевозилося 1,4 тонни побутової хімії та борошна. Вантаж везли без належних документів на неконтрольовану територію. Інший транспортний засіб з автозапчастинами прикордонний наряд затримав на контрольному посту «Березове». Він слідував в об`їзд контрольного пункту «Новотроїцьке». Також 4 автомобілі військовослужбовці прикордонного відомства зупинили на контрольних постах «Майорськ» і «Кривий Торець». Вони були завантажені побутовою технікою, одягом та м’ясом. Всі транспортні засоби передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.